Drążek treningowy do podciągania uniwersalny

Producent: fleXifit
Dostępność:
Jest Jest
 (1000 szt.)
szt.
Cena netto: 21,95 zł 27,00 zł

 Drążek Treningowy Uniwersalny

Uniwersalny drążek rozporowy umożliwiający wykonywanie ćwiczeniem rozwijających wiele partii mięśni. Drążek mozna  zamontować go w każdej standardowej futrynie (regulacja w zakresie 63-80 cm). Wykonany został ze wzmocnionej stali - czterokrotne hartowanej. Drążek nie ugina się nawet pod ciężarem 100 kg. Czarny kolor nadaje mu efektowny wygląd, dzięki temu  drążek komponujue się z wnętzrem i nie zuca się w oczy.
Drążek posiada regulację w zakresie 63-80 cm, dodatkowo wyposażony jest w uchwyty z wysokiej jakości pianki neoprenowej, które poprawiają komfort ćwiczeń, zapobiegają ześlizgiwaniu się dłoni oraz chronią je przed odciskami.


W zestawie znajdują się także elementy służące do montażu drążka na stałe (gumowe podkładki i wkręty). Drążek to rewelacyjne i proste urządzenie pozwalające ćwiczyć mięśnie pleców, ramion, przedramion oraz brzucha. Szczególnie pracującymi mięśniami podczas korzystania z drążka są: mięśnie rąk, bicepsy, tricepsy oraz mięśnie łopatek i brzucha. Ćwiczenia na drążku rozporowym mają nie tylko na celu budowę siły lecz również jej zachowywanie. Dzięki tym ćwiczeniom będziesz znacznie bardziej wytrzymały na obciążenia partii mięśni niż w przypadku wykonywania pompek.


Możliwość dopasowania w zakresie 63-80 cm
-Średnica: 2,8 cm
-Chromowany, Hartowany
-Obciążenie: 100 kg
-Opakowanie: Kartonik (idealny prezent)
-Uchwyt w całości pokryty najwyższej jakości neoprenową pianką
-W komplecie: DRĄŻEK, DWIE PODKŁADKI ORAZ DWA WKRĘTY
-Łatwość w montażu i demontażu