Mata składana do ćwiczeń Red/Blue

Producent: fleXifit
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
Czas realizacji: 24h
szt.
Cena netto: 26,02 zł 32,00 zł

Mata do ćwiczeń Flexifit Red/Blue

Mata do ćwiczeń to wysokiej jakości produkt zwiększający Twoją wygodę i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Dzięki starannemu wykonaniu maty można bez obaw wykonywać nawet najtrudniejsze ćwiczenia bez ryzyka poślizgnięcia się. 
  Mata do ćwiczeń nie tylko ułatwia Ci wykonywanie ćwiczeń, ale też sprawia, że są one jeszcze bardziej przyjemne i skuteczne.

Zastosowanie:

  • Ćwiczenia rehabilitacyjne,
  • Ćwiczenia usprawniające,
  • Aerobik,
  • Joga,
  • Pilates,
  • Ćwiczenia w domu.

Wysokiej jakości materac Flexifit zwiększa wygodę i bezpieczeństwo Twoich ćwiczeń. Profesjonalne wykonanie maty pozwala wykonywać trudne ćwiczenia bez ryzyka upadku. Wewnątrz maty znajduje się specjalny materiał, który zwiększa wytrzymałość na rozdarcia i inne uszkodzenia. Materac Flexifit jest po prostu niezniszczalny. Mata nie odkształca się pod wpływem nacisku oraz doskonale trzyma się każdej powierzchni. Jest to obowiązkowe wyposażenie dla każdego, kto preferuje trening jogi, aerobiku, pilates czy fitness.

Mata do ćwiczeń Body Sculpture jest gładka i bardzo przyjemna w dotyku. Ma 25 mm grubości i stanowi doskonały podkład do ćwiczeń ogólnorozwojowych, pilates czy medytacji. Ponadto materac został celowo wydłużony do 180 cm długości, co pozwala Ci na komfortowe wykonywanie ćwiczeń rozciągających, także w pozycji leżącej. Również dzięki temu możesz bez problemu używać maty pilates jako podkład do spania np. podczas wyjazdu pod namiot.

Specyfikacja:

- Elastyczna gąbka zapobiega otarciom i obiciom kolan, bioder, łokci i czyni ćwiczenia znacznie przyjemniejszymi i bardziej komfortowymi,
- Efektywna redukcja hałasu podczas ćwiczeń,
- Szybkie i łatwe składanie,
- Materiał: gąbka pokryta folią,
- Przeznaczenie: aerobic, ćwiczenia ogólnorozwojowe,
- Kolor: czerwono-niebieski,
- Wypełnienie maty z wysokiej jakości gąbki,
- Pokryta wyjątkowo wytrzymałą folią,
- Wodoodporny materiał PVC sprawia, że łatwiej zachować czystość maty,
- Rozmiar materaca 180 x 60 cm,
- Waga: 610 g,
- Grubość materaca 25 mm