Materac rehabilitacyjny składany do ćwiczeń

Producent: fleXifit
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
  • Kolor
szt.
Cena netto: 215,45 zł 265,00 zł

Materac rehabilitacyjny do ćwiczeń

Materac do ćwiczeń to wysokiej jakości produkt zwiększający Twoją wygodę i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Dzięki starannemu wykonaniu maty można bez obaw wykonywać nawet najtrudniejsze ćwiczenia bez ryzyka poślizgnięcia się. 
  Materac do ćwiczeń nie tylko ułatwia Ci wykonywanie ćwiczeń, ale też sprawia, że są one jeszcze bardziej przyjemne i skuteczne.

Zastosowanie:

  • Ćwiczenia rehabilitacyjne,
  • Ćwiczenia usprawniające,
  • Ćwiczenia w domu,

Wysokiej jakości materac Flexifit zwiększa wygodę i bezpieczeństwo Twoich ćwiczeń. Profesjonalne wykonanie maty pozwala wykonywać trudne ćwiczenia bez ryzyka upadku. Wewnątrz maty znajduje się specjalny materiał, który zwiększa wytrzymałość na rozdarcia i inne uszkodzenia. Materac Flexifit jest po prostu niezniszczalny. Mata nie odkształca się pod wpływem nacisku oraz doskonale trzyma się każdej powierzchni. J

 Grubość 60mm stanowi doskonały podkład do ćwiczeń ogólnorozwojowych, pilates czy medytacji. Ponadto materac został celowo wydłużony do 195 cm długości, co pozwala Ci na komfortowe wykonywanie ćwiczeń rozciągających, także w pozycji leżącej. Również dzięki temu możesz bez problemu używać maty pilates jako podkład do spania np. podczas wyjazdu pod namiot.

Specyfikacja:

- Elastyczna, zarazem twarda gąbka zapobiega otarciom i obiciom kolan, bioder, łokci i czyni ćwiczenia znacznie przyjemniejszymi i bardziej komfortowymi,
- Efektywna redukcja hałasu podczas ćwiczeń,
- Szybkie i łatwe składanie,
- Materiał: gąbka pokryta sky,
- Przeznaczenie: aerobic, ćwiczenia ogólnorozwojowe,
- Kolor:czerwony, zielony
- Wypełnienie maty z wysokiej jakości gąbki,
- Pokryta wyjątkowo wytrzymałym materiałem ekosky,
- Wodoodporny materiał sprawia, że łatwiej zachować czystość maty,
- Rozmiar materaca 195 x 100 x 6cm
- Podwyższona odpornośc