Piłka Lekarska SLAM BALL 4 KG Flexifit

Producent: fleXifit
Dostępność:
Jest Jest
 (50 szt.)
szt.
Cena netto: 26,83 zł 33,00 zł

Slam Ball Flexifit 4 kg

Piłka lekarska Slam Ball Flexifit to idealny sprzęt wspomagający codzienne ćwiczenia. Wykonana z najwyższej jakości gumy pokrytej chropowatą antypoślizgową powierzchnią jest idealnym dodatkiem do ćwiczenia brzuszków, przysiadów, skłonów i pełnej gamy ćwiczeń CROSSFIT.Slam Ball Flexifit składa się z dwóch warstw, zewnętrznej warstwy wypełnionej powietrzem, która zapewnia odpowiednią giętkość i elastyczność, znacznie podwyższające zarówno wygodę i komfort ćwiczeń, jak i bezpieczeństwo osoby ćwiczącej.Wewnątrz zaś znajduje się odpowiednio wyważona syntetyczna mieszanka żwirowa, umiejętnie rozkładająca obciążenie całkowite piłki na obszary ciała odpowiednie ruchom ćwiczącego.

W swojej ofercie posiadamy piłki w pełnej gamie obciążeń: 4 kg, 5 kg, 6 kg i 8 kg, umożliwiające dopasowanie cieżaru do możliwości i potrzeb każdego ćwiczącego, od początkujących do najbardziej doświadczonych.


Slam Balle Flexifit wykonane z wysokiej jakości gumy znacząco przewyższają w swojej wartości użytkowej tradycyjne skórzane piłki lekarskie. Są o wiele wytrzymalsze, odporne na wszelkie uszkodzenia. Antypoślizgowe wykończenie zapobiega wyślizgnięciu się piłki ze spoconych w wyniku intensywnego treningu dłoni. Dodatkowo piłki gumowe pozbawione są przecierających się i pękających szwów. Warto również wspomnieć, że Slam Balle Flexifit można wykorzystywać do treningu w każdych warunkach pogodowych, są w 100% wodoodporne.