Wall Ball 6 kg Blue

Producent: fleXifit
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
Czas realizacji: 24h
szt.
Cena netto: 64,23 zł 79,00 zł

Piłka Lekarska Wall BALL Flexifit 6  KG

 

Piłka lekarska Wall Ball Flexifit to idealny sprzęt wspomagający codzienne ćwiczenia. Idealna  do ćwiczenia brzuszków, przysiadów, skłonów i pełnej gamy ćwiczeń CROSSFIT.

Wewnątrz zaś znajduje się odpowiednio wyważona syntetyczna mieszanka , umiejętnie rozkładająca obciążenie całkowite piłki na obszary ciała odpowiednie ruchom ćwiczącego.

W swojej ofercie posiadamy piłki w pełnej gamie obciążeń: 6 kg, 8 kg, 10 kg , umożliwiające dopasowanie ciężaru do możliwości i potrzeb każdego ćwiczącego,
od początkujących do najbardziej doświadczonych.

  

Piłki lekarskie typu Wall Ball wykorzystywane są zarówno w treningu typu CROSSFIT jak i w treningu ogólnorozwojowym w różnych dyscyplinach sportowych.
Trening z piłkami angażuje dużą ilość partii mięśni, oddziałując globalnie na cały aparat ruchu.
Trening tego typu zalecany jest w celu poprawy ogólnej sprawności fizycznej a zwłaszcza siły eksplozywnej będącej kluczowym
elementem sportów walki i innych sportów bazujących na szybkości i dynamice.
Do obciążenia piłek  wykorzystywany jest specjalistyczny material zapewniający równomierne obciążenie całej powierzchni piłki.
Rozwiązanie takie zapewnia bezpieczeństwo oraz wysoki komfort treningu.
Szczelne zamknięcie  zapewnienia odpowiednią szczelności i trwałości . W Piłkace zastosowano podwójny system uszczelniający.


DANE TECHNICZNE:

Średnica piłki - 31 cm
Waga piłki - 6 cm
Materiał wykonania - Pianka EVA
Kolor - Czarny lub Niebieski do wyboru
Producent - FleXifit